Maka je zpracována mnoha způsoby a je přidávána do mnoha výrobků a tak jsou možnosti pořízení poměrně bohaté.

 Kořen maca, doporučení

Lékárny

Klasické místo, kde pořídit kořen Maca a to buď ve formě prášku, různých extraktů a hlavně potravinových doplňků, ve kterých je Maka obsažena se spoustou dalších užitečných bylin a s obsahem užitečných vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Lékárny mají výhodu jisté záruky v pořizovaných produktech, navíc lékárník je v ideálních případech schopen poskytnout základní potřebné informace o nabízených produktech a kromě toho může být nápomocen při výběru ideálního produktu, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a v neposlední řade vás může upozornit na případné vedlejší účinky a kontraindikace.

Mixturam

Internetové obchody

Není překvapením, že v současné době funguje množství e-shopů, z nichž některé se specializují jen a pouze na výrobky z této zázračné rostliny a nabízejí ji v mnoha formách, od těch běžných, jako jsou různé extrakty ve formě sušeného mletého prášku, z kořene Maky, který lze konzumovat buď samotný, nebo jej rozpustit ve vodě, případně lze přimíchat do různých ovocných šťáv nebo jogurtů, salátů a dále se dochucuje například sirupem z agáve.

Mnoho internetových prodejců má zdroje přímo v domovské oblasti, v zemí původu maky, a tak je celkem běžné, že díky tomu mohou nabízet i produkty, které v našich končinách nejsou příliš obvyklé.

Víc informací nepotřebuji, chci si rovnou koupit směs vitamínů s kořenem Maca

 

Výhodou importované maky je ten, že plodina pěstovaná ve vysokých oblastech And, si zachovává všechny své geniální a užitečné vlastnosti, pro které je tak ceněna.

Maka v doplňcích stravy na míru

Dalším široce využívaným způsobem je prodej kořene maky jako součást potravinových doplňků na míru. Na internetu je možné namíchat si potravinový suplement přesně na míru, vyhovující požadavkům zákazníka do posledních detailů. Kromě maky lze zvolit celou řadu různých dalších přísad čistě přírodního charakteru.